Yayınlar

Nisan 6, 2019 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Instagram'da Takipçi Satın Almak

Gün geçtikte Instagram'daki fotoğraflarımız, hikayelerimiz ve tanıdığımız insanların sayısı artmaktadır. Fotoğraf paylaştığımızda insanların fotoğrafımızı beğenmesi, yorum yapması, kaydetmesi ve her türlü etkileşimde bulunması bizlerin egosunu gıdıklayan hareketlerdir. Kimisi bu duruma hastalık derken kimisi normal bir durum olduğunu söylemektedir. Fotoğraf paylaştıktan sonra aldığı beğeni sayısına bakıyorsanız, kim beğeniyor diye bakıyorsanız sizlerde bunlardan birisi olabilirsiniz. Veya takipçi sayınız düşük, arttırmak istiyorsanız şuan doğru bir blogu okuyorsunuz.

Peki takipçi sayımı nasıl arttırabilirim?Doğru hashtag kullanımıKonum etiketi girilmesiBiyografide # kullanımıİlgi çekici profil fotoğrafıKaliteli fotoğraf paylaşımıKaliteli fotoğraf açıklamalarıEtkileşim (yorum, beğeni, kaydet vb.) Bu yöntemlerle günlük olarak doğal takipçi kazanırsınız. Fakat bu süreç zorlu ve emek gerektiren bir süreçtir.

Dilerseniz JetSosyal aracılığıyla hemen takipçi ve beğeni satın alabilirsiniz…

Instagram Hesap Doğrulamak

Instagram'da hesabınızı doğrulamak veya başka bir profili doğrulanmış olarak göstermek sanılına kadar kolay ve temiz bir işlev değildir. Instagram bundan öncesinde herhangi başvuru almıyordu ve bizlerinde form gönderebileceğin bir alan maalesef ki yoktu. Geçtiğimiz aylarda Instagram, mobil cihazlardan başvuru imkanı tanımıştı. Ve bunun üzerine çoğu insan hesapları için başvurularda bulundu. Fakat ne yazık ki, Instagram buradan yapılan doğrulamaları pek ciddiye almamaktadır. Bunun için, sizlerin verimli ve dürüst bir şekilde çalışmanız gerekmektedir.
İşte o adımlar! Gerçek Ad Soyad GirilmesiGerçek Kullanıcı Adı GirilmesiKaliteli ve Gerçek Profil ResmiResmi dille yazılmış BiyografiResmi WebsitesiFacebook, Twitter ile İlişkilendirilmesiKaliteli Fotoğraf PaylaşımlarıYüksek Takipçi SayısıDoğal EtkileşimBölge'de Aranan Profil Olmak
Eğer bu 10 maddeye sahipseniz başvuru ihtimaliniz yüksek ihtimal ile olumlu sonuçlanıcaktır. Unutmamak gerek ki, sanatçı / yazar / dizi&film / kuruluş…